Slagbord 1900-tal

Slagbord 1900-tal
Slagbord 1900-tal
Slagbord 1900-tal
Slagbord 1900-tal
Slagbord 1900-tal
Slagbord 1900-tal
Slagbord 1900-tal
Slagbord 1900-tal
Slagbord 1900-tal
Slagbord 1900-tal

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SLAGBORD, 1900-tal, med lådor, höjd ca 75cm, 90x66cm, totallängd utfällt ca 190 cm

Slitage, en klaff med genomgående spricka

911826

2021-05-06