Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SLAGBORD, 1900-tal, med lådor, höjd ca 75cm, 90x66cm, totallängd utfällt ca 190 cm
Slitage, en klaff med genomgående spricka
911826
2021-05-06
Gör en kostnadsfri värdering här