Fåtöljer "Fabiola" Bröderna Andersson

Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer

Klubbat för:

3 000 SEK

4 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, "Fabiola", Bröderna Andersson, 1900-talets andra hälft, stomme av mahogny, djuphäftad klädsel av sammet, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage

911843

2021-05-07