Klubbat för:
3 000 SEK
4 000 SEK
FÅTÖLJER, 1 par, "Fabiola", Bröderna Andersson, 1900-talets andra hälft, stomme av mahogny, djuphäftad klädsel av sammet, sitthöjd ca 45 cm
Bruksslitage
911843
2021-05-07