Brickbord

Brickbord
Brickbord
Brickbord
Brickbord
Brickbord
Brickbord
Brickbord
Brickbord

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRICKBORD, 1900-tal, Ryssland, bricka i bemålad plåt, höjd 57,5, 68x64 cm, mindre bricka medföljer15

Smärre slitage

911844

2021-05-06