Fredrik Matsson, fåtölj

Fredrik Matsson, fåtölj
Fredrik Matsson, fåtölj
Fredrik Matsson, fåtölj
Fredrik Matsson, fåtölj
Fredrik Matsson, fåtölj
Fredrik Matsson, fåtölj
Fredrik Matsson, fåtölj
Fredrik Matsson, fåtölj
Fredrik Matsson, fåtölj
Fredrik Matsson, fåtölj

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FREDRIK MATSSON, stol/fåtölj, "Innovation C", Blå Station, formgiven 2001, trumpetformat underrede i rostfritt stål samt textilklädsel, etikettmärkt Blå station Åhus Sweden 2006, sitthöjd ca 48 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage, repor på fot, fläckar, smuts på klädsel.

911845

2021-05-10