Stolar svenska modellen
Valmis
2021-05-04
911851
| Korkein tarjous | 12 500 SEK |
| Arviointi | 6 000 SEK |
STOLAR, 1 par, 1700-tal, gustavianska, svenska modellen, sitthöjd ca 43 cm
Slitage, färgbortfall