Stolar svenska modellen

Stolar svenska modellen
Stolar svenska modellen
Stolar svenska modellen
Stolar svenska modellen
Stolar svenska modellen
Stolar svenska modellen
Stolar svenska modellen
Stolar svenska modellen
Stolar svenska modellen
Stolar svenska modellen
Stolar svenska modellen
Stolar svenska modellen

Klubbat för:

12 500 SEK

6 000 SEK

STOLAR, 1 par, 1700-tal, gustavianska, svenska modellen, sitthöjd ca 43 cm

Slitage, färgbortfall

911851

2021-05-04