Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TOILETTEBORD, enligt uppgift Torsten Schollin, 1900-talets första hälft, fanérat i lövträ, höjd 139, 110x42 cm
Slitage, fuktskador, märken
911854
2021-05-06
Gör en kostnadsfri värdering här