Toilettebord

Toilettebord
Toilettebord
Toilettebord
Toilettebord
Toilettebord
Toilettebord
Toilettebord
Toilettebord
Toilettebord
Toilettebord
Toilettebord
Toilettebord

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TOILETTEBORD, enligt uppgift Torsten Schollin, 1900-talets första hälft, fanérat i lövträ, höjd 139, 110x42 cm

Slitage, fuktskador, märken

911854

2021-05-06