Skrivbord 1950-tal

Skrivbord 1950-tal
Skrivbord 1950-tal
Skrivbord 1950-tal
Skrivbord 1950-tal
Skrivbord 1950-tal
Skrivbord 1950-tal

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORD/MATBORD, 1950-tal, med perstorpsskiva, två lådor, höjd ca 74 cm, 90x62 cm, 2 st utfällbara klaffar med djup 17 cm vardera

Slitage, klaffarna har slagit sig ågot

911868

2021-05-06