Åke Lindström Beh
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ÅKE LINDSTRÖM, armringar, 2 st., sterlingsilver, för Bengt Hallberg, Köping 1970-tal, grön agat och ametist, överdelarnas diameter 23 och 25 mm, armringarnas innermått 18 respektive 16,5 cm (öppningsbara skenor), total vikt 50 g
Bruksskick
911870
2021-05-16