Åke Lindström Beh

Åke Lindström Beh
Åke Lindström Beh
Åke Lindström Beh
Åke Lindström Beh
Åke Lindström Beh
Åke Lindström Beh
Åke Lindström Beh
Åke Lindström Beh

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ÅKE LINDSTRÖM, armringar, 2 st., sterlingsilver, för Bengt Hallberg, Köping 1970-tal, grön agat och ametist, överdelarnas diameter 23 och 25 mm, armringarnas innermått 18 respektive 16,5 cm (öppningsbara skenor), total vikt 50 g

Bruksskick

911870

2021-05-16