Ringar Bengt Hallberg Köping
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
RINGAR, 3 st, silver, Bengt Hallberg, Köping, 1960/70-tal, , bergkristaller samt ametist, ringstorlekar ca 14,75 och 15,75, varav en med justerbar skena, total vikt 25 g
Justerbar skena något skev, bruksskick
911874
2021-05-16