Ringar Bengt Hallberg Köping

Ringar Bengt Hallberg Köping
Ringar Bengt Hallberg Köping
Ringar Bengt Hallberg Köping
Ringar Bengt Hallberg Köping
Ringar Bengt Hallberg Köping
Ringar Bengt Hallberg Köping

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RINGAR, 3 st, silver, Bengt Hallberg, Köping, 1960/70-tal, , bergkristaller samt ametist, ringstorlekar ca 14,75 och 15,75, varav en med justerbar skena, total vikt 25 g

Justerbar skena något skev, bruksskick

911874

2021-05-16