Armring & hänge delvis Åke Lindström

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ARMRING, HÄNGE, sterlingsilver, delvis Åke Lindström för Bengt Hallberg, Köping 1970-tal, grön agat, armringens överdel mått 33x33 mm, armringens innermått ca 17,5 cm (öppningsbar skena), hängets mått 23x58x11 mm, total vikt 64 g

Bruksskick

911876

2021-05-16