Skänk jugend

Skänk jugend
Skänk jugend
Skänk jugend
Skänk jugend
Skänk jugend
Skänk jugend
Skänk jugend
Skänk jugend
Skänk jugend
Skänk jugend

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÄNK, 1900-talets början, jugend, fanerat i ek, bemålat, dörrar med skuren dekor i form aav stiliserade blommor, överdel med sarg, invändigt med lådinredning, höjd ca 125, 110x55 cm

Senare bemålat

911885

2021-05-03