Anders Zorn etsning

Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ANDERS ZORN, "Mot strömmen", etsning, signerad, daterad 1919 i trycket, ca 10,5x16,5 cm

Pengarna för försäljningen går till stiftlesen Ericsson Vinternatt

Ej examinerad ur ram, gulnad

911890

2021-05-03