Stolar

Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TABURETT, KARMSTOL, STOLAR, 1 par, 1940-tal, mahogny, sitthöjd 46 cm

Slitage

911906

2021-05-06