Golfklubbor

Golfklubbor
Golfklubbor
Golfklubbor
Golfklubbor
Golfklubbor
Golfklubbor
Golfklubbor
Golfklubbor

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLFKLUBBOR, 5 st, 1900-talets första hälft, bl a D Braiser, Argyle, ca 83-112 cm

Brukslitage, skador

911907

2021-05-04