Väggur Skultuna

Väggur Skultuna
Väggur Skultuna
Väggur Skultuna
Väggur Skultuna
Väggur Skultuna
Väggur Skultuna
Väggur Skultuna
Väggur Skultuna

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGUR, 1800-talets andra hälft, förgylld, dekor i pastellage, urtavlan med romerska siffror samt märkt CE Ericsson Skultuna, ca 54x46 cm, vev finns att avhämta vid Utlämningen

Smärre slitage, urtavla m retuscher

911921

2021-05-04