Maj Stentoft, oljemålning

Maj Stentoft, oljemålning
Maj Stentoft, oljemålning
Maj Stentoft, oljemålning
Maj Stentoft, oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MAJ STENTOFT (1900-tal): "Vår i bokskogen", signerad M Stentoft, olja på duk, a tergo betitlad, 57x59 cm

911922

2021-05-05