Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ARDY STRÜWER (född 1939): "Summerdream", signerad ARDY, 1973, epereuve d´artiste, färglitografi, bildmått ca 40x55 cm
Med dedikation
911925
2021-05-03
Gör en kostnadsfri värdering här