Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ÅKE WALDEMAR LARSSON (1913-1995): "Torngatan Malmö", signerad Waldemar 64, a tergo betitlad, olja på pannå, 31x44,5 cm
Slitage
911935
2021-05-05
Gör en kostnadsfri värdering här