Spegel barockstil

Spegel barockstil
Spegel barockstil
Spegel barockstil
Spegel barockstil
Spegel barockstil
Spegel barockstil

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SPEGEL, 1900-talets andra hälft, barockstil, förgylld, dekor i pastellage, ca 96x72 cm

911947

2021-05-03