Klubbat för:
4 800 SEK
5 000 SEK
PALL, Ingvar Hildingsson, massiv furu, 1900-talets andra hälft, etikettmärkt Kalmar läns slöjdare, signerad IH samt etikett IH Slöjd Rugstorp Rockneby, höjd ca 36, sitsens diameter ca 25 cm
911948
2021-05-03