Pall Ingvar Hildingsson

Pall Ingvar Hildingsson
Pall Ingvar Hildingsson
Pall Ingvar Hildingsson
Pall Ingvar Hildingsson
Pall Ingvar Hildingsson
Pall Ingvar Hildingsson

Klubbat för:

4 800 SEK

5 000 SEK

PALL, Ingvar Hildingsson, massiv furu, 1900-talets andra hälft, etikettmärkt Kalmar läns slöjdare, signerad IH samt etikett IH Slöjd Rugstorp Rockneby, höjd ca 36, sitsens diameter ca 25 cm

911948

2021-05-03