Nils-Folke Knafve oljemålning

Nils-Folke Knafve oljemålning
Nils-Folke Knafve oljemålning

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

800 SEK

NILS-FOLKE KNAFVE (1905-1996): "Från Arild", signerad Knafve, olja på pannå, ca 27x35 cm

911981

2021-05-05