Jan Naliwaiko färglitografi

Jan Naliwaiko färglitografi
Jan Naliwaiko färglitografi

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 200 SEK

JAN NALIWAJKO (1939-2017): Ängel, signerad J Naliwajko, 250/360, färglitografi, bladmått ca 71x60 cm

911990

2021-05-04