Klubbat för:
1 000 SEK
2 500 SEK
STOLAR, 5 st, ca 1960-tal, underrede i grålackerad metall, sits och rygg i trä, ställbar höjd, sitthöjd på bild ca 47 cm
Från en nedlagd skola
Senare bemålade, bruksslitage
911992
2021-05-04