Skolstolar

Skolstolar
Skolstolar
Skolstolar
Skolstolar
Skolstolar
Skolstolar
Skolstolar
Skolstolar

Klubbat för:

1 000 SEK

2 500 SEK

STOLAR, 5 st, ca 1960-tal, underrede i grålackerad metall, sits och rygg i trä, ställbar höjd, sitthöjd på bild ca 47 cm

Från en nedlagd skola

Senare bemålade, bruksslitage

911992

2021-05-04