Sven Jonsson, färglitografi
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SVEN JONSSON (1902-1981): "Sommarnattens ros", signerad, numr 9/350, färglitografi, 54x45 cm, Edition Galerie Börjeson Malmö 1974, katalog samt inbjudan til vernissage medföljer.
Ej examinerad ur ram, gulnad
911994
2021-05-05