Fåtölj läder

Fåtölj läder
Fåtölj läder
Fåtölj läder
Fåtölj läder
Fåtölj läder
Fåtölj läder
Fåtölj läder
Fåtölj läder
Fåtölj läder
Fåtölj läder

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÅTÖLJ, 1900-talets andra hälft, rokokostil, läder, krön med skuren dekor, sitthöjd ca 41 cm

Bruksslitage

911995

2021-05-04