Peter Dahl Farmors hus

Peter Dahl Farmors hus
Peter Dahl Farmors hus
Peter Dahl Farmors hus
Peter Dahl Farmors hus

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PETER DAHL (född 1934): (4) "Farmors Hus", signerade Peter Dahl, 86/375, 87/375, 87/375, 216/375, färglitografi, bildmått ca 42x28 cm

911996

2021-05-04