Okänd konstnär, olja på pannå

Okänd konstnär, olja på pannå
Okänd konstnär, olja på pannå
Okänd konstnär, olja på pannå
Okänd konstnär, olja på pannå

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

OLJA PÅ PANNÅ, okänd konstnär, Danmark, 1800-talets slut, motiv av bymiljö med prästgård och damm, osignerad, 23x36 cm.

912007

2021-05-04