Jürgen von Konow olja på pannå

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JÜRGEN VON KONOW (1915-1959): "Den gamla båten", olja på pannå, signerad samt a tergo daterad 1941, ca 54x45 cm

912010

2021-05-06