Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SIDOBORD, benställning i krom, 1990-tal, troligen Marcel Beruer "Laccio", skiva i svart laminat, höjd ca 44, 54x48 cm
Slitage, repor
912013
2021-05-08
Gör en kostnadsfri värdering här