Klubbat för:
8 400 SEK
Utropspris
10 000 SEK
BERIT KOENIG, "Svartrost", matta i gobelängteknik, Svensk Hemslöjd, signerad BK SH, ca 291x202 cm
Fransar med skador
912016
2021-05-06
Gör en kostnadsfri värdering här