Berit Koenig matta

Berit Koenig matta
Berit Koenig matta
Berit Koenig matta
Berit Koenig matta
Berit Koenig matta
Berit Koenig matta

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

10 000 SEK

BERIT KOENIG, "Svartrost", matta i gobelängteknik, Svensk Hemslöjd, signerad BK SH, ca 291x202 cm

Fransar med skador

912016

2021-05-06