Bertil Berntsson, oljemålning

Bertil Berntsson, oljemålning
Bertil Berntsson, oljemålning
Bertil Berntsson, oljemålning
Bertil Berntsson, oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

800 SEK

BERTIL BERNTSSON (1921-2002): Parismotiv med Notre Dame, signerad Bertil Berntsson, olja på pannå, ca 27x35 cm

912017

2021-05-06