Golvvas Kina
Vollendet
2021-05-08
912022
| Höchstes Gebot | 1 800 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
GOLVVAS, Kina, 1900-talets första hälft, höjd ca 60 cm
Spricka, slitage