Klubbat för:
3 600 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
TRAPPSTEGE, 1900-talets mitt, stomme av metall, trappsteg i trä, totalhöjd ca 120 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage
912026
2021-05-06
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner