Trappstege 1900-talets mitt

Trappstege 1900-talets mitt
Trappstege 1900-talets mitt
Trappstege 1900-talets mitt
Trappstege 1900-talets mitt
Trappstege 1900-talets mitt
Trappstege 1900-talets mitt

Klubbat för:

3 600 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

TRAPPSTEGE, 1900-talets mitt, stomme av metall, trappsteg i trä, totalhöjd ca 120 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage

912026

2021-05-06