Pianopall nyrokoko

Pianopall nyrokoko
Pianopall nyrokoko
Pianopall nyrokoko
Pianopall nyrokoko
Pianopall nyrokoko
Pianopall nyrokoko

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 200 SEK

PIANOPALL, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, massiv mahogny, skuren dekor, på hjultrissor, stoppad sits, höj- och sänkbar, höjd ca 44, diameter 37 cm, skyddsöverdrag medföljer

Bruksslitage, träavslag

912027

2021-05-06