Bålskål Kina

Bålskål Kina
Bålskål Kina
Bålskål Kina
Bålskål Kina
Bålskål Kina
Bålskål Kina
Bålskål Kina
Bålskål Kina
Bålskål Kina
Bålskål Kina

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

BÅLSKÅL, Kina, 1700-tal, famille rose, porslin, höjd ca 12, diameter 29 cm

Skador, lagningar

912028

2021-05-07