Georgiansk byrå
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BYRÅ, 1700-tal, England, georgiansk, 2 lådor, marmorskiva, sidostycken med handtag i mässing, kannelarade ben, höjd ca 74, 45x37 cm
Nyckel finns
Fanerresning samt fanerbortfall, äldre fanerlagningar
912029
2021-05-04