Skeppskronometer

Skeppskronometer
Skeppskronometer
Skeppskronometer
Skeppskronometer
Skeppskronometer
Skeppskronometer
Skeppskronometer
Skeppskronometer
Skeppskronometer
Skeppskronometer
Skeppskronometer
Skeppskronometer
Skeppskronometer
Skeppskronometer

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKEPPSKRONOMETER, 1990-tal, Ryssland, "Poljot", kronometergång, 56 timmar gångreserv, urtavla med arabiska siffror, urhus i mässing, numrerad 12875, etui i trä med mässingsdetaljer, certifikat

Går ej, SAV garanterar ej funktionen

912043

2021-05-06