Skulptur Stanislaw Wysocki

Skulptur Stanislaw Wysocki
Skulptur Stanislaw Wysocki
Skulptur Stanislaw Wysocki
Skulptur Stanislaw Wysocki
Skulptur Stanislaw Wysocki
Skulptur Stanislaw Wysocki
Skulptur Stanislaw Wysocki
Skulptur Stanislaw Wysocki
Skulptur Stanislaw Wysocki
Skulptur Stanislaw Wysocki
Skulptur Stanislaw Wysocki
Skulptur Stanislaw Wysocki
Skulptur Stanislaw Wysocki
Skulptur Stanislaw Wysocki

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STANISLAW WYSOCKI (Polen, född 1949): Kvinnofigur, signerad och daterad Stan Wys 1993, numrerad 2/8, patinerad brons, höjd inkl stensockel ca 19 cm

Sockel med nagg

912044

2021-05-07