Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
STANISLAW WYSOCKI (Polen, född 1949): Kvinnofigur, signerad och daterad Stan Wys 1994, numrerad V/VIII, patinerad brons, höjd inkl stensockel ca 18 cm
912045
2021-05-07
Gör en kostnadsfri värdering här