Klubbat för:
2 400 SEK
2 000 SEK
BENGT ORUP (1919-1996): "Nedfall i natten", signerad Orup och daterad 1962, a tergo betitlad, olja på duk, ca 50x60 cm
Bruksslitage
912048
2021-05-06