Bengt Orup, oljemålning

Bengt Orup, oljemålning
Bengt Orup, oljemålning
Bengt Orup, oljemålning
Bengt Orup, oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

2 000 SEK

BENGT ORUP (1919-1996): "Nedfall i natten", signerad Orup och daterad 1962, a tergo betitlad, olja på duk, ca 50x60 cm

Bruksslitage

912048

2021-05-06