Tallrikar Kina 1700-tal
Vollendet
2021-05-07
912051
| Höchstes Gebot | 2 400 SEK |
| Schätzwert | 800 SEK |
TALLRIKAR, 3 st, Kina, 1700-tal, porslin, diameter ca 22-23,5 cm
Naggar samt spricka