Pieter Brouwer, oljemålning

Pieter Brouwer, oljemålning
Pieter Brouwer, oljemålning
Pieter Brouwer, oljemålning
Pieter Brouwer, oljemålning
Pieter Brouwer, oljemålning
Pieter Brouwer, oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PIETER BROUWER (Nederländerna, 1935-2010): Kustmotiv med väderkvarn, signerad, olja på duk, 60x70 cm

Duk med tryckmärken, tavelbelysning monterad

912060

2021-05-06