Folke Öström, oljemålning

Folke Öström, oljemålning
Folke Öström, oljemålning
Folke Öström, oljemålning
Folke Öström, oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

FOLKE ÖSTRÖM (1892-1974): Hamnmotiv, signerad Öström, olja på duk, 51x61 cm

Zustandsbeschreibung

Tavelbelysning monterad

912061

2021-05-07