Klubbat för:
1 700 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
FOLKE ÖSTRÖM (1892-1974): Hamnmotiv, signerad Öström, olja på duk, 51x61 cm
Zustandsbeschreibung
Tavelbelysning monterad
912061
2021-05-07
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner