Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KRUTFLASKOR, 4 st, HAGELPUNGAR, 2 st, KULVÄSKOR 2 st, PLUNTA, kruthorn 24-18 cm
Ingår i specialauktion Vapen
Slitage och skador
912062
2021-05-30
Gör en kostnadsfri värdering här