Krutflaskor mm

Krutflaskor mm
Krutflaskor mm
Krutflaskor mm
Krutflaskor mm
Krutflaskor mm
Krutflaskor mm
Krutflaskor mm
Krutflaskor mm
Krutflaskor mm
Krutflaskor mm

Klubbat för:

1 200 SEK

1 000 SEK

KRUTFLASKOR, 4 st, HAGELPUNGAR, 2 st, KULVÄSKOR 2 st, PLUNTA, kruthorn 24-18 cm

Ingår i specialauktion Vapen

Slitage och skador

912062

2021-05-30